Aku úhlová bruska s posuvným spínačem MILWAUKEE M18 FSAG125XB-0X – bez baterie
Doprava zdarma -43 %
Doprava zdarma -43 %
  • Věrnostní program: produkt se NEPOČÍTÁ do VP
  • Dostupnost:
    Skladem 4 ks
  • Doručení k vám: Pondělí, 18.5.2026
  • Výrobce: Milwaukee
  • Model: 4933478429
  • EAN: 4058546346201
  • oficiální distribuce pro ČR
  • prodloužená záruka 3 roky
  • záruční i pozáruční servis
M18 FUEL™ aku úhlová bruska 125 mm. Přináší výkon jako 1200 W síťová bruska. RAPIDSTOP™ pro nejrychlejší zastavení kotouče za méně než 2 sekundy a nejlepší ochranu uživatele. Antivibrační boční madlo pro snížení vibrací. Matice FIXTEC™ pro snadnou výměnu kotouče bez nástrojů. Štíhlý design rukojeti. Odnímatelný protiprachový kryt brání pronikání úlomků, čímž prodlužuje životnost motoru. Bezklíčová ochrana 125 mm - výjimečný řezný výkon a rychlé nastavení krytu bez použití klíče. Line-lock-out funkce zabraňující automatickému spuštění. Flexibilní akumulátorový systém - provoz s každým akumulátorem Milwaukee® M18™
Speciální vlastnosti Milwaukee:
  • POWERSTATE™ – motor bez uhlíků, delší životnost motoru a více síly.
  • FIXTEC – integrovaný systém pro 100% beznástrojovou výměnu kotoučů.
Parametry:
  • Hmotnost bez baterie 2 kg
  • Napětí 18V
  • Typ aku baterie Li-ion
  • Ukazatel stavu nabití a LED světlo
  • Kolébkový spínač
  • Průměr kotouče 125 mm bezklíčový kryt