Obchodní podmínky

Ve velkoobchodě je možno nakupovat jen s platným IČ a ostatními údaji

1) Úvodní ustanovení

Toto jsou obchodní podmínky platné pro nákup v internetovém obchodě www.ddpneu.cz. Internetový obchod provozuje firma DD PNEU s.r.o. Vinohradská 1004, 691 55 Moravská Nová Ves, IČ: 26904195, DIČ: CZ26904195, Bankovní spojení: KB Hodonín, 107-1824570297/0100. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (provozovatel) a kupujícího (zákazník).

2) Objednávka a uzavření kupní smlouvy

 1. Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu www.ddpneu.cz jsou závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami včetně podmínek reklamace a že s nimi souhlasí.
 2. Řádná objednávka zboží učiněná kupujícím se považuje za návrh na uzavření smlouvy. Momentem potvrzení objednávky ze strany prodávajícího dochází k uzavření kupní smlouvy. K samotnému plnění kupní smlouvy dochází v okamžikem převzetí objednaného zboží.
 3. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí.
 4. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v registračním formuláři.
 5. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího po zaplacení kupní ceny. Součástí dodávky je daňový doklad.
 6. Vyplněním registračního formuláře, či závazné objednávky v rámci internetového obchodního domu www.ddpneu.cz kupující dává prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech.
 7. Všechny ceny jsou na www.ddpneu.cz uvedeny bez DPH.
 8. Veškeré zboží je až do úplného zaplacení majetkem firmy DDPNEU s.r.o.

Prodejce si vyhrazuje právo odmítnout vyřízení objednávky, pokud jsou objednací údaje neúplné, nebo vzbuzují pochybnost o skutečném úmyslu zákazníka objednat zboží. O tomto odmítnutí zašle prodávající informaci na e-mailovou adresu zákazníka.

3) Platby

Platba v hotovosti a na dobírku

Placení mincemi a bankovkami zná každý z nás! Je to nejjednodušší a nepřirozenější způsob, jak zaplatit za zboží, které si objednáme. Proto je samozřejmostí, že při nákupu v internetovém obchodě www.ddpneu.cz nebo přímo na prodejně společnosti DD PNEU s.r.o. můžete vsadit právě na tento staletími ověřený způsob.

Hotově však můžete platit také za zboží, které objednáte na dobírku. V takovém případě vám balíček doručí přepravní společnost. Za tuto službu si nic neúčtujeme!

Platba kartou

 • Platba on-line: pokud u sebe často nenosíte hotovost, nebo chcete mít jednoduše placení z krku, využijte možnost platby on-line. Jedná se o vůbec nejrychlejší způsob, jakým můžete přemístit peníze z jednoho účtu na druhý - převod probíhá prakticky okamžitě. Platbu můžete provést kartami VISA, VISA Electron, Maestro, MasterCard a MasterCard Electronic.

  Mastercard SecureCodeverified by visaVisa logovisa electron logoMasterCard logomastercard electronicMaestro logo
 • Při osobním odběru v prodejně DD PNEU – za zboží tak můžete pohodlně zaplatit až na místě a nemusíte předtím utíkat do bankomatu pro potřebnou hotovost!

Platba předem - rychlý bankovní převod přes internetové bankovnictví

Blesková platba, při které si vystačíte s několika kliky. To je rychlý bankovní převod přes internetové bankovnictví, ke kterému se využívá platební brána GoPay. Stačí si objednat zboží na eshopu www.ddpneu.cz a vybrat možnost "Online platba převodem". Po odsouhlasení objednávky se vám zobrazí výběr všech dostupných platebních bran. Po vybrání platební brány budete přesměrování do vašeho internetového bankovnictví, do kterého se přihlásíte, jak jste zvyklí. Zkontrolujete předvyplněný příkaz k úhradě a potvrdíte. Peníze budou během pár vteřin odeslány na náš účet.

gopay bannery barevne

Banky, které podporují rychlý bankovní převod:

KB logoCeska Sporitelna logoRaiffeisen Bank logombank logoFio banka logo

Nákup zboží na splátky

Pokud nemáte dostatek hotovosti, nezoufejte. Připravili jsme pro vás možnost nákupu na splátky již od 10 000,- Kč bez DPH! Nákup na splátky můžete jednoduše udělat z pohodlí vašeho domova, bezpečně a rychle. Pokud vás zajímají aktuální splátkové varianty, kontaktujte společnost Euroleasing na telefoním čísle +420 608 345 108, která vám navrhne nejlepší variantu.

euroleasing logo

4) Dodání zboží, montáž, školení a servis

Doručení do 24hDoprava ZdarmaObjednávka vytvořená zákazníkem na www.ddpneu.cz je pro zákazníka i pro nás závazná a bude realizována přepravní službou PPL, nebo dle dohody se zákazníkem. Objednané zboží expedujeme po dohodě se zákazníkem.

Termín dodání zboží skladem
Objednávka do 14:00Předpokládaná expedice – týž pracovní den
Ceník dopravy nad 50 kg:
Firemní doprava:
(vzdálenost z Moravské Nové Vsi a zpět)
6 Kč/km bez DPH
Ceník dopravy do 50 kg:
Objednávka nad 1000,- Kč bez DPHDopravné ZDARMA
Objednávka do 1000,- Kč bez DPH99 Kč bez DPH
Montáž a školení
plošina, vyvažovačka, zouvačka1000,- Kč bez DPH
nákladní stroje, myčky kol2000,- Kč bez DPH
rovnačka disků, zvedáky3000,- Kč bez DPH
geometrie5000,- Kč bez DPH

Servis: Zajišťujeme záruční i pozáruční servis.
Financování: Možnost koupě na leasing/úvěr. Nabídneme kalkulaci.

5) Reklamace

Reklamace se vyřizuje bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění – vrácení zboží, pokud se prodávající s kupujícím nedohodnou na delší lhůtě. Po uplynutí této lhůty se kupujícímu přiznávají stejná práva, jako by se jednalo o neodstranitelnou vadu.

 1. Reklamace budou vyřízeny v souladu s obchodními podmínkami www.ddpneu.cz a právním řádem platným v ČR.
 2. Kupující je povinen při převzetí zboží provést jeho kontrolu a o případných vadách obratem informovat prodávajícího.
 3. Oznámení o zjištěných vadách musí kupující učinit písemnou formou vyplněním reklamačního formuláře. Popíše, o jaké vady se jedná a jak se projevují.
 4. V případě doručení zjevně poškozeného balíku, je nutné jej při doručení s přepravcem zkontrolovat a přepravce je povinen sepsat “Škodový zápis”, jehož kopii doručte DD PNEU s.r.o.
 5. Pokud kupující zasílá vadné zboží zpět, je povinen zaslat zboží tak, jak jej převzal od prodávajícího, tedy v původním obalu nebo obalu odpovídající kvality a to včetně všech součástí dodávky na adresu DD PNEU s.r.o., Vinohradská 1004, 691 55, Moravská Nová Ves.
 6. Prodávající neručí za špatně zabalené zásilky a obvykle neuznává záruku u zboží poškozeného při přepravě, i když se závada projevila před transportem. Na reklamace vad způsobených přepravou zboží v nedostatečném obalu nebude brán zřetel. Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka. Záruční doba začíná běžet dnem převzetí zboží kupujícím.
 7. Vrácené zboží neposílejte na dobírku, nebude převzato.

6) Odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží)

Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, zašle zboží v původním obalu zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Prodávající po obdržení zboží obratem zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem (hotově, převodem).
Doporučení: je třeba aby zboží přišlo zpět nepoškozené, bez známek užívání nebo opotřebování, aby se předešlo následnému vymáhání ze strany prodávajícího.

Vrácené zboží nám neposílejte na dobírku. Takto vrácené zboží nebude přijato a prodlužujete tím dobu vyřízení. V individuelních případech můžou být navíc účtovány prokazatelné administrativní úhrady a následně vymáhány dle zákona všemi dostupnými prostředky.

7) Postoupení

 1. Kupující není oprávněn postoupit jakákoliv práva a pohledávky ze smlouvy na třetí osobu bez předchozího písemného souhlasu DDPNEU s.r.o.
 2. Kupující není oprávněn jednostranně započíst jakákoli práva proti pohledávce DDPNEU s.r.o.

8) Závěrečná ustanovení

 1. Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího, v den odeslání elektronické objednávky kupujícím.
 2. Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i v den odeslání objednávky, platnou cenu objednaného zboží včetně přepravného či poštovného uvedenou v katalogu Internetového obchodu www.ddpneu.cz, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak. Odeslanou objednávkou je kupující neodvolatelně vázán.
 3. Storno objednávky může zákazník bez souhlasu prodejce provést maximálně do 24hodin od objednání, nebo poté, jeli dodavatelem překročena písemně potvrzená dodací lhůta. V dalších případech je nutná dohoda s prodejcem.
 4. Účastníci se výslovně ve smyslu ust. § 262 odstavce 1 obchodního zákoníku dohodli, že není-li podmínkami výslovně stanoveno jinak, řídí se jejich práva a povinnosti obchodním zákoníkem, zejména jeho ust. § 409 a násl.

9) Ochrana osobních údajů

Základní informace

Při procesu registrace dochází k uchovávání registračních informací o zákaznících supermarketu. To je realizováno z důvodu zjednodušení procesu nákupu. Při opakovaných návštěvách se zadává pouze e-mail a heslo, které jednoznačně identifikuje každého zákazníka. Informace jsou uchovávány a používány v souladu s platnými zákony České republiky. Na ochranu dat je kladen vysoký důraz. Data jsou v maximální možné míře chráněna proti zcizení a zneužití. Každý zákazník má právo požádat o vymazání z registru našeho supermarketu. Ze statistických důvodů jsou monitorovány strany, které zákazníci navštěvují, bez rozlišení jednotlivých zákazníků. Dále jsou archivovány informace o uzavřených objednávkách a jejich položkách.

Ochrana osobních údajů

Osobní údaje zákazníků jsou v maximální možné míře zabezpečena proti zneužití. Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů. Společnost DD PNEU s.r.o. je registrovaným správcem osobních údajů, veškeré údaje získané od zákazníků užívá výhradně pro vnitřní potřebu společnosti a neposkytuje je třetím osobám. Výjimkou jsou pouze externí dopravci, kterým jsou osobní údaje zákazníků předávány v minimálně nutném rozsahu, který je potřebný pro doručení zboží. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládá společnost DD PNEU s.r.o. s jejich osobními údaji pouze a výhradně v rozsahu, který připouští zákon o ochraně osobních údajů, a to především v § 5 odst. 2 písm. b) a v § 5 odst. 6.

Informace o použití dat

Evidované údaje zákazníků jsou výhradně používány pro potřeby DD PNEU s.r.o. Evidované údaje nejsou žádným způsobem poskytovány třetí straně. Pokud zákazník souhlasí, je jeho e-mailová adresa zařazena do seznamu zákazníků pravidelně obesílaných v rámci informačního servisu. Toto je možné zrušit po přihlášení ve svém účtu. Informace o číslech platebních karet a údaje zadávané při platbě platební kartou nejsou v žádném případě jakkoliv uchovávány a společnost DD PNEU s.r.o. k nim nemá žádný přístup.

Zálohování dat zákazníků

Veškerá data zákazníků jsou v pravidelných intervalech (minimálně 1×denně) zálohovány z důvodů možného poškození dat.

Modifikace údajů zákazníka

Každý zákazník má možnost modifikovat své registrační údaje prostřednictvím svého účtu.

Cookies

Vylepšují funkčnost celého supermarketu jako je například předvyplnění uživatelského jména atd.. Pokud je použití cookies zakázáno nemůže supermarket správně pracovat, protože je používáno k uchování informace o tzv. „uživatelské session“. V takovém případě doporučujeme použití povolit. Supermarket neuchovává v cookies žádné data osobního charakteru.

Bezpečnost přenosů dat

Pro Vaši bezpečnost je možné používat Secure Socket Layer (SSL) v celém rozsahu supermarketu.
V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám plně k dispozici!