Promo balíček Slime Smart Repair (3ks opravných sad + stojan)

Doprava zdarma Doporučujeme Akce
Promo balíček Slime Smart Repair

Promo balíček nejprodávanějších opravných sad pro osobní automobily.  Akční balíček na propagaci Slime produktů se stojanem a letáky ZDARMA!

Obsah balení:

  • 3ks opravná sada Smart Repair
  • 1ks stojan
  • 10ks leták A4
  • 10ks leták – skládačka

Technologie

Slime je nejlepší těsnící hmota na pneumatiky na světě, která byla vytvořena a testována pro použití na všechny druhy pneumatik.Používá technologii Fibro-Seal, což je moderní směs vláken, pojiv, polymerů a patentovaných tuhnoucích činitelů, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Dokonale se propojí s defektem a utěsní. Tato mřížka z vláken Fibro-Seal spolu s viskózním přepravním systémem vyhledá a pevně utěsní místo defektu pneumatiky. Hmota preventivně chrání a opravuje propíchnutí pomocí flexibilní ucpávky s dlouhou životností .Jakmile těsnící hmotu Slime použijete, zůstane tekutá a neztvrdne ani nevyschne.

Jak Slime funguje?

Jak se pneumatika opravená pomocí těsnící hmoty Slime otáčí, odstředivá síla tlačí těsnící hmotu do běhounu pneumatiky, vytváří ochrannou vrstvu a opravuje proražení v okamžiku, kdy se vytvoří. Zároveň působí i na předešlé defekty.

Kvalita Slime

Slime je ta nejbezpečnější a nejúčinnější těsnící hmota na pneumatiky, která je k dostání. Díky nízkému bodu mrznutí (-37oC) a vysokému bodu oddělení (82oC) účinkuje těsnící hmota i za těch nejextrémnějších teplot.Těsnící hmota Slime je netoxická, nehořlavá a dá se snadno odstranit pomocí vody. Je specielně navržena tak, aby neměla korozivní účinky – je tedy bezpečná pro pneumatiky i ráfky.

Spotřeba hmoty – aplikace v mililitrech

  Bezdušové pneu Dušové pneu
Cyklo 89 ml 118 ml
Motorky/skůtry 237–473 ml 237 ml
Dirtbike/MTB   237 ml
Auto 473 ml 237 ml
Dodávky/SUV 592 ml  
ATV - čtyřkolky 710–946 ml  

Jak používat

  1. Černá čepička je nástavec na vyjmutí vložky ventilu. Odšroubujte tento nástavec z konce čepičky a použijte ho k vyjmutí vložky z ventilu pneumatiky.
  2. Připojte hadičku na plnění, která je součástí balení, k láhvi i k ventilu. Vmáčkněte dovnitř požadované množství těsnící hmoty.
  3. Našroubujte vložku ventilu zpátky.
  4. Připojte hadici kompresoru na ventil a elekr. kabel do zapalovače vozu. Nafoukněte pneumatiku na doporučený tlak vzduchu, který je zaznamenán na vnější straně vaší pneumatiky. Pokud je těsnící hmota používána na opravu pneumatiky, zatočte pneumatikou, aby se hmota dostala až k defektu.

Upozornění

Před použitím si prosím pozorně přečtěte návod na použití! Těsnící hmota Slime není určena k ošetření pneumatik, u kterých uniká tlak z postranních defektů, pomalých defektů, poškozených ráfků nebo špatných ventilů.

recenze

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Tento produkt se již neprodává.

Náhradu naleznete v podobných produktech viz níže nebo nás kontaktujte.

Tagy: defekt osobních vozů, opravná sada slime, defekt rychlá oprava, díra v pneumatikách, náhrada za rezervní kolo, minikompresor, oprava defektu, oprava průpichu, opravná hmota slime, prevence průpichů, průrazy v pneu oprava, rychlá oprava pneu, průrazy v pneu