NANO čistič nerezové oceli a odstraňovač vodního kamene 5l

Doprava zdarma Výprodej
NANO čistič nerezové oceli a odstraňovač vodního kamene 5l

NANO SG 380 čistič nerezové oceli a odstraňovač vodního kamene 5000ml – Gel je určen pro odstraňování nečistot z cihel, keramických obkladů, mozaikových obkladů, kameniny, žuly, tvrdého kamene a dalších minerálních povrchů. Dále vhodný pro nerez, ocel a hliník a pro použití tam, kde nečistoty vytvářejí s těmito materiály tvrdé silikáty, které nelze odstranit běžnými přípravky. Přípravek lze použít také pro odstranění skvrn po rzi a solných krust a “výkvětů”. Přípravek čistí hliník (mimo anodicky pasivovaného, kde hrozí riziko odstranění pasivované ochranné vrstvy) a nerez ocel - rozpustí soli hliníku a obnaží původní kovový povrch nebo pro odstranění skvrn po rzi (oxidaci). Výrobek je účinný i bez drhnutí podkladu, výsledky jsou viditelné okamžitě. Nedochází k mechanickému poškození podkladu abrazí ani erozí. V jediném úkonu velmi rychle odstraňuje, čistí, obnovuje a renovuje podklad. Odstraňuje ztmavnutí povrchu a čistí do hloubky. Gel poskytuje vysoce efektivní čištění a odstranění biologických nečistot, oxidace a smogu, minerálních, vápenatých a solných usazenin, odstraňuje ulpělé nečistoty (řasy, sinice, mech, hmyz, atd.), kyselou mastnotu, atd. Gel obsahuje extra vysokou koncentraci aktivních rozpouštěcích látek na bázi speciálních silných tenzidů a kyselin, které zaručují vysoce efektivní čištění a odstranění. Nepoškozuje gumové těsnění. Gel je určen pro ruční, nízkotlaké a strojní mytí. Nejlepších výsledků dosáhnete postřikem (nanesením), necháte působit několik minut a vysokotlakově, středotlakově nebo strojově spláchnete. Nahrazuje mechanické čištění jako je jehličkování, pískování, tryskání suchým ledem, broušení, mytí abrazivními čističi, které poškozují povrch.

Vlastnosti NANO SG 380:

 • Gel je určen pro odstraňování nečistot z cihel, keramických obkladů, mozaikových obkladů, kameniny, žuly, tvrdého kamene a dalších minerálních povrchů
 • Dále vhodný pro nerez, ocel a hliník a pro použití tam, kde nečistoty vytvářejí s těmito materiály tvrdé silikáty, které nelze odstranit běžnými přípravky
 • Přípravek lze použít také pro odstranění skvrn po rzi a solných krust a “výkvětů”
 • Přípravek čistí hliník (mimo anodicky pasivovaného, kde hrozí riziko odstranění pasivované ochranné vrstvy) a nerez ocel - rozpustí soli hliníku a obnaží původní kovový povrch nebo pro odstranění skvrn po rzi (oxidaci)
 • Výrobek je účinný i bez drhnutí podkladu, výsledky jsou viditelné okamžitě
 • Nepoškozuje gumové těsnění

 

APLIKACE PRODUKTU:

Doporučujeme odstranit volné nečistoty z povrchu (tím výrazně snížíte spotřebu). Pro odstranění sanytru používejte v neředěné formě. Pro ostatní aplikace ředíme až 1:5 s čistou vodou. Zředění výrobku je v závislosti na tloušťce a množství vrstev, které mají být odstraněny. Před aplikací vždy nejdříve povrch navlhčete. Nanášejte a myjte odspoda nahoru. Dobu působení přípravku je třeba určit individuálně pro každé jednotlivé použití na základě zkoušky na malé ploše. Vzhledem k tomu, že aplikace přípravku může být velmi různorodá, mají výše uvedené návody pouze doporučující charakter. Výrobce nenese odpovědnost za škody způsobené nevhodným užitím přípravku.


Metody aplikace: natíráním, válečkováním, stříkáním. Nanášejte rovnoměrně a celistvě na plochu. Nechejte 10 až 30 minut působit, můžete použit štětec nebo kartáč, tím výrazně zvýšíte účinnost. Po vyčištění důkladně opláchněte čistou vodou, nejlépe vysokotlakem a nechejte zaschnout. Nezanechává stopy oplachování. V případě potřeby postup opakujte. Vzhledem k široké škále povrchů, doporučujeme před vlastní aplikací provést TEST na slučitelnost povrchové úpravy.

 

recenze

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Doručení do 24h

objednávka do 14:00

Doprava ZDARMA

nad 1000 Kč bez DPH

 • Výrobce: Česká republika
 • Kód výrobku: SG 380
 • Dostupnost:
  Skladem – 3 ks
 • Doručení k vám: čtvrtek, 9.7.2020
 • Věrnostní program: POČÍTÁ se do VP
 • 2 250,00 Kč
 • -30%
 • 1 575,00 Kč bez DPH