Aku úhlová bruska MILWAUKEE M18 FHSAG150XB2-0X – bez baterie
Doprava zdarma -14 %
Doprava zdarma -14 %
  • Věrnostní program: produkt se NEPOČÍTÁ do VP
  • Dostupnost:
    Skladem 3 ks
  • Doručení k vám: Pondělí, 18.5.2026
  • Výrobce: Milwaukee
  • Model: 4933493421
  • EAN: 4058546482923
  • oficiální distribuce pro ČR
  • prodloužená záruka 3 roky
  • záruční i pozáruční servis
M18 FUEL™ HIGH OUTPUT™ aku úhlová bruska 150 mm – vysoce výkonná malá úhlová bruska M18™ 150 mm s výkonem podobným brusce s příkonem 1800 W. Vyšší výkon při současné redukci krytu kolem motoru pro lepší vyvážení a ergonomii ve srovnání s předchozím modelem. Antivibrační boční rukojeť pro nižší vibrace. Štíhlý design rukojeti. Odnímatelný protiprachový kryt brání pronikání úlomků, čímž prodlužuje životnost motoru. Bezklíčová ochrana 150 mm - výjimečný řezný výkon a rychlé nastavení krytu bez použití klíče. Funkce Line-lock-out zabraňující automatickému spuštění. Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M18™ MILWAUKEE®.
Speciální vlastnosti Milwaukee:
  • POWERSTATE™ – motor bez uhlíků, delší životnost motoru a více síly.
  • FIXTEC – integrovaný systém pro 100% beznástrojovou výměnu kotoučů.
Parametry:
  • Hmotnost včetně baterie (M18 FB8) – 3,5 kg
  • Napětí 18V
  • Typ aku baterie Li-ion
  • AVS antivibrační systém
  • Ochrana proti zpětnému nárazu
  • Max. hloubka řezání 33 mm
  • Průměr kotouče 150 mm bezklíčový kryt