Aku úhlová bruska MILWAUKEE M18 FHSAG125XB2-0X – bez baterie
Doprava zdarma -12 %
Doprava zdarma -12 %
  • Věrnostní program: produkt se NEPOČÍTÁ do VP
  • Dostupnost:
    Skladem 4 ks
  • Doručení k vám: Pondělí, 18.5.2026
  • Výrobce: Milwaukee
  • Model: 4933493415
  • EAN: 4058546482862
  • oficiální distribuce pro ČR
  • prodloužená záruka 3 roky
  • záruční i pozáruční servis
M18 FUEL™ aku vysoce výkonná malá úhlová bruska 125 mm s výkonem jako u síťové brusky s příkonem 18 000 W. Vyšší výkon při současném zmenšení krytu kolem motoru pro lepší vyvážení a ergonomii ve srovnání s předchozím modelem. Antivibrační boční rukojeť pro nižší vibrace. Štíhlý design rukojeti. Snímatelný protiprachový štít, který brání vnikání nečistot, čímž se prodlužuje životnost motoru. Bezklíčová ochrana 125 mm - výjimečný řezný výkon a rychlé nastavení krytu bez použití klíče. Funkce Line-lock-out zabraňující automatickému spuštění. Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M18™ MILWAUKEE® zabraňující automatickému spuštění.
Speciální vlastnosti Milwaukee:
  • POWERSTATE™ – motor bez uhlíků, delší životnost motoru a více síly.
  • FIXTEC™ – integrovaný systém pro výměnu kotouče bez nástrojů.
Parametry:
  • Hmotnost včetně baterie ((M18 FB8) – 3,5 kg
  • Napětí – 18V
  • Typ aku baterie – Li-ion
  • Ukazatel stavu nabití a LED světlo
  • Posuvný spínač
  • Max. hloubka řezání 33 mm
  • Průměr kotouče 125 mm bezklíčový kryt