Aku rázový utahovák MILWAUKEE 1/2" M12FCIWF12G3-502X
Doprava zdarma -18 %
Doprava zdarma -18 %
  • Věrnostní program: produkt se NEPOČÍTÁ do VP
  • Dostupnost:
    Skladem 1 ks
  • Doručení k vám: Pondělí, 18.5.2026
  • Výrobce: Milwaukee
  • Model: 4933493455
  • EAN: 4058546483265
  • oficiální distribuce pro ČR
  • prodloužená záruka 3 roky
  • záruční i pozáruční servis
Aku rázový utahovák 1/2" M12FCIWF12G3-502X od amerického výrobce MILWAUKEE představuje ten nejlepší výkon ve své třídě! S povolovacím momentem 746Nm, utahovacím momentem 542Nm a se 3000 otáčkami za minutu bude vaše práce nejen rychlejší, ale také kvalitnější. Bez akumulátoru váží tento rázový utahovák pouze 1kg a díky své délce pouhých 122mm znamená menší únavu během používání a lepší přístup ke všemu, na čem pracujete. Kvalitní výkon, nižší hmnotnost a nejrychlejší použití je doplněno o DRIVE CONTROL, což umožňuje přepínat do 4 různých nastavení rychlosti a kroutícího momentu. Nastavení otáček zvládnete hravě jednou rukou. A tento model má také Tri-LED diody – osvětlení pracovní plochy bez stínů. Kromě flexibilního systému napájení, který je plně funkční se všemi akumulátory M12™ od MILWAUKEE®, je zde také excelentní platforma FUEL™, která nově definuje rovnováhu akumulátorových technologií. Navíc zde naleznete také robustní převodovku, která vašemu pracovnímu nástroji zajistí dlouhou životnost. Součástí balení je i kufr (HD Box).
Vlastnosti aku rázového utahováku Milwaukee:
  • napětí 12V
  • kapacita akumulátoru (je součástí balení) 5Ah
  • povolovací moment 746Nm
  • utahovací moment 542Nm
  • 3000 ot./min
  • DRIVE CONTROL: přepínání mezi 4 rychlostmi
  • nastavení otáček lze provádět jednou rukou
  • Tri-LED diody: osvětlení pracovní plochy bez stínů
  • flexibilní systém napájení: plně funkční se všemi akumulátory M12™ od MILWAUKEE®
  • platforma FUEL™ (nově definuje rovnováhu akumulátorových technologií)
  • robustní převodovka zajišťuje dlouhou životnost
  • délka 122mm